Vasaros išpardavimas!

Vasaros išpardavimas!
MOLAS informacijos centras suteiks Jums visą reikiamą informaciją apie prekybos centre vykstančias akcijas, naujienas bei renginius.

PC MOLAS – VASAROS IŠPARDAVIMAS!

Nuolaidų sąrašą rasite žemiau. 

Įkaitę nuo karštų VASAROS IŠPARDAVIMO nuolaidų, atsigaivinkite AURUM ledais!

 

Akcijos Vasaros išpardavimas „Pirk už 25 Eur ar daugiau ir gauk Aurum ledus“ (toliau – Akcija)  TAISYKLĖS:

 1. Akcija vyksta nuo 2019 m. birželio 14 d. iki 2019 m. liepos 31 d. prekybos centre MOLAS, esančiame adresu K. Baršausko g. 6A, Kaunas (toliau – PC MOLAS).
 2. Akcijos organizatorius – UAB „Westerwijk Investments“ (toliau – Organizatorius).
 3. Akcijoje gali dalyvauti PC MOLAS pirkėjai – vyresni nei 14 metų fiziniai asmenys, gyvenantys Lietuvos Respublikos teritorijoje ir Akcijos laikotarpiu nuo 2019 m. birželio 14 d. iki 2019 m. liepos 31 d. imtinai vieno pirkimo metu bent vienoje PC MOLAS esančioje parduotuvėje ar paslaugų teikimo vietoje įsigiję prekių/paslaugų už 25 EUR (dvidešimt penkis eurus) ir daugiau, ar tokią sumą išleidę bet kuriame PC MOLAS restorane, ir išsaugoję pirkimo čekį (toliau – Čekis). Čekiai nesumuojami. Vieno Čekio suma neskaidoma.
 4. Akcijoje nedalyvauja PC MOLAS esančių „MAXIMA“, draudimo bendrovių, draudimo tarpininkų, bankų, lažybų punktų, pašto, mokesčių pirkimo kvitai bei čekiai, kuriuose yra alkoholio ir tabako prekių.
 5. Vienas Čekis suteikia teisę PC MOLAS pirkėjui šiose taisyklėse numatytomis sąlygomis dalyvauti Akcijoje vieną kartą ir iš karto atsiimti prizą. Prizų kiekis yra ribotas, jie gali pasibaigti ankščiau nei yra numatyta Akcijos pabaiga. Organizatorius neatsako už Akcijos prizų trūkumą ir jų kokybę.
 6. Pirkėjas, pageidaujantis dalyvauti Akcijoje, kreipiasi į PC MOLAS informacijos skyrių ir pateikia Akcijos laikotarpio pirkimo čekį ne mažesnei nei Taisyklėse nurodyta pinigų suma. Žaidime galima dalyvauti tik tą pačią (pirkimo) dieną.
 7. PC MOLAS informacijos skyriaus darbo laikas: 10:00 – 21:00 val.
 8. Pirkėjas, dalyvaujantis Akcijoje, neprivalo pateikti PC MOLAS jokių savo asmens duomenų.
 9. Akcijos prizai: UAB „ICECO ledai“ įsteigti 5000 vnt. AURUM ledų vafliniame puodelyje arba ragelyje.
 10. Taisyklėse nustatyta tvarka neatsiėmęs prizo, Akcijos dalyvis netenka teisių į jį.
 11. Asmenys, pateikdami pirkimo Čekį PC Molas informacijos skyriui, patvirtina, kad yra susipažinę su Akcijos taisyklėmis ir įsipareigoja laikytis jų bei Organizatoriaus sprendimų.
 12. Organizatorius pasilieka teisę keisti Akcijos taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto svetainėje molas.lt. Esant Akcijos taisyklių neatitikimams, galioja www.molas.lt paskelbtos Akcijos taisyklės.
 13. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos taisyklių keitimu, atšaukimu ar nutraukimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių / išlaidų, susijusių su prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako už Akcijos dalyvių išlaidas ir/ar nuostolius, susijusius su dalyvavimu Akcijoje (prekių įsigijimas Akcijos metu ir pan.).
 14. Prizai į pinigus ar kitus daiktus nekeičiami, jų išvaizda gali skirtis nuo reklaminėje medžiagoje pavaizduotų objektų.
 15. Akcijoje negali dalyvauti UAB „Westerwijk Investments“, PC MOLAS, UAB „Newsec Property Management LT“ darbuotojai ir jų šeimos nariai.
 16. Informacija apie Akciją skelbiama PC MOLAS Facebook paskyroje (www.facebook.com/Molas.Kaunas), internetiniame tinklalapyje www.molas.lt, PC MOLAS informacijos centre bei teikiama telefonu +370 611 46688.

Nuolaidų sąrašą rasite žemiau.

Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms, jei nenurodyta kitaip.

Nuolaidų sąraše skelbiamos nuolaidos pagal PC MOLAS parduotuvių atstovų pateiktą informaciją. Tikslias kainas ir nuolaidas sužinosite pardavimo vietoje. Parduotuvės pasilieka teisę keisti asortimentą, kainodarą ir nuolaidos dydį. Nuolaidos netaikomos prekėms ir paslaugoms, kurių nuolaidų taikymą draudžia arba riboja LR įstatymai ir teisės aktai.

Išpardavimo prekių kiekis ribotas.

Pasiūlymas galioja: 06.14 - 07.31

AISTRA
Nuo -30% iki -50% pažymėtoms prekėms
AKSESUARAI-MOBILIESIEMS
Nuo -20% iki -50% pažymėtoms prekėms
BATŲ KALNAS
Iki -50% išpardavimo prekėms
BENU VAISTINĖ
Iki -50% preparatams širdžiai; iki -40% saulės kosmetikai; -30% prausikliams ir valikliams
CASCADA
-50% "Kinetic Reconnect" kolekcijai.
DEICHMANN
-50% išpardavimo prekėms
FAME
-30% visoms išpardavimo prekėms
GLAMS ACCESSORIES
Nuo -20% iki -50% pažymėtiems papuošalams. Nuolaida netaikoma piniginėms ir sidabro gaminiams
H&M
Iki -70% išpardavimo prekėms
IMPERIJA
Nuo -10% iki -40% visoms prekėms; -50% visiems namų kvapams
KIKA
-25% visiems guoliams
KNYGYNAS PEGASAS
Iki -50% išpardavimo grožinei literatūrai. Su "Pegasas" lojalumo kortele, spec. pasiūlymas - Alma littera detektyvams - 3 knygos už 2 kainą.
KRINONA
-20% visiems ledų gaminimo aparatams; -35% pažymėtoms "Zyle" lėtaeigėms sulčiaspaudėms
LINDEX
Nuo -30% išpardavimo prekėms
NS KING BONUS
Iki -70% avalynei ir rankinėms
ONE DRESS
Nuo -20% iki -40% išpardavimo prekėms
OPTIKA PELĖDA
Iki -50% saulės akiniams
OPTIKOS PASAULIS
Iki -50% akinių rėmeliams/saulės akiniams! *Nuolaida akinių rėmeliams/saulės akiniams taikoma su „Optikos pasaulio“ lojalumo kortele. Akcija akinių rėmeliams galioja tik gaminantis akinius. Pasiūlymas negalioja akinių rėmeliams/saulės akiniams iš specialios kolekcijos.
PUMA
Nuo -30% iki-70% visoms prekėms
RIEKER
Nuo -20% iki -50% avalynei
SIDONAS
-20% visiems maudymosi kostiumams, apatiniams ir rankinėms
SILIT – VIRTUVĖS INDAI
-30% SILIT puodų rinkiniams; -20% SILIT greitpuodžiams; -25% SAMURA virtuvės peiliams
TIKRA
Nuo -20% iki -30% pažymėtoms prekėms

Svarbi informacija nuomininkams!

Prašome pateikti apyvartas į PC MOLAS apyvartų sistemą paspaudus nuorodą čia.
Nuoširdžiai dėkojame!